2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31213310: Vervangen Kribbakens
Beschreibung: De scope van het nieuwe contract bestaat in hoofdlijn uit de vervanging van de circa 6.000 verwijderbare en grondgebonden kribbakens langs de Nederlandse rivieren. Het gehele areaal van vaste vaarwegmarkeringen is geografisch verdeeld in een Noord- en Zuidperceel. Per perceel wordt één (1) Engineering & Construct (E&C)-contract gesloten. ca. 6.000 kribbakens
Interne Kennung: 31213310
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316230 Installation von Hafensignalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Noord-Nederland
Beschreibung: Zie hoofdopdracht ca. 6.000 kribbakens
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Zuid-Nederland
Interne Kennung: 2