2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli do internatu w Malborku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli pokojowych do z przeznaczeniem do internatu w Malborku (zamówienie podstawowe) oraz dostawa mebli w ramach prawa opcji - zakres i możliwa lokalizacja dostaw w prawie opcji zgodnie z OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZP-OG.2610.195.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli pokojowych do internatu w Malborku (zamówienie podstawowe) oraz dostawa mebli w ramach prawa opcji - zakres oraz możliwa lokalizacja dostaw w prawie opcji zgodnie z dokumentami zamówienia (OPZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na zasadach określonych w dokumentach zamówienia; 1) Zamawiający gwarantuje udzielenie zamówienia podstawowego, natomiast z prawa opcji Zamawiający może nie skorzystać w całości lub części; 2) zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Wybór opcji będzie uzależniony od potrzeb Zamawiającego, posiadanie środków finansowych na jej realizację; 3) zamówienie realizowane w ramach prawa opcji podlega zasadom realizacji jak dla zamówienia podstawowego, szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia, w tym załącznik nr 4 do SWZ (PPU). Zakres prawa opcji oraz lokalizacja ewentualny dostaw w ramach prawa opcji - zgodnie z dokumentami zamówienia.