455617-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 14 138 391,42 PLN z przeznaczeniem na spłatę kredytów, pożyczek i wykup obligacji zaciągniętych w latach ubiegłych”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 14 138 391,42 PLN z przeznaczeniem na spłatę kredytów, pożyczek i wykup obligacji zaciągniętych w latach ubiegłych”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 14.138.391,42 PLN z przeznaczeniem na spłatę kredytów, pożyczek i wykup obligacji zaciągniętych w latach ubiegłych”. Okres kredytowania od dnia podpisania umowy kredytowej do 31.12.2038 r. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Rozdz. II SWZ i załączniki.
Interne Kennung: ZP.271.60.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 14.138.391,42 PLN z przeznaczeniem na spłatę kredytów, pożyczek i wykup obligacji zaciągniętych w latach ubiegłych”. Okres kredytowania od dnia podpisania umowy kredytowej do 31.12.2038 r. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Rozdz. II pkt 1 SWZ