2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur media-analyse
Beschreibung: Het ministerie van SZW is de opdrachtgever voor een heraanbesteding. De huidige overeenkomst expireert op 26 juni 2026. Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één (1) dienstverlener op het gebied van inhuur van media-analyse. De Opdrachtnemer zal voor de belangrijkste SZW-thema’s, media-analyses uitvoeren, conclusies trekken en duiden, en daarnaast ook overstijgende thema’s, onderstromen en rode draden ontwarren en in voorkomende gevallen extra capaciteit leveren. De Opdracht bestaat uit de volgende dienstverlening: 1. Het verzorgen van het mediabeeld voor de periodieke SZW-brede omgevingsanalyse en het met Opdrachtgever destilleren van de belangrijkste inzichten en het adviseren over de impact daarvan voor SZW; 2. De opvang van piekbelasting en ziekte van medewerkers. Het uitvoeren van online en nieuwsmedia-analyses op SZW-thema's; 3. Het maken van een incidentele weekendmediascan (bij ziekte, verlof of grote drukte van SZW-medewerkers). 400.000,00
Interne Kennung: 201865005.011.092
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste, 73210000 Beratung im Bereich Forschung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het ministerie van SZW is de opdrachtgever voor een heraanbesteding. De huidige overeenkomst expireert op 26 juni 2026. Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één (1) dienstverlener op het gebied van inhuur van media-analyse. De Opdrachtnemer zal voor de belangrijkste SZW-thema’s, media-analyses uitvoeren, conclusies trekken en duiden, en daarnaast ook overstijgende thema’s, onderstromen en rode draden ontwarren en in voorkomende gevallen extra capaciteit leveren. De Opdracht bestaat uit de volgende dienstverlening: 1. Het verzorgen van het mediabeeld voor de periodieke SZW-brede omgevingsanalyse en het met Opdrachtgever destilleren van de belangrijkste inzichten en het adviseren over de impact daarvan voor SZW; 2. De opvang van piekbelasting en ziekte van medewerkers. Het uitvoeren van online en nieuwsmedia-analyses op SZW-thema's; 3. Het maken van een incidentele weekendmediascan (bij ziekte, verlof of grote drukte van SZW-medewerkers) 400.000,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 201865005.011.092
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73210000 Advies inzake onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.