455664-2026 - Wettbewerb
Belgien – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – Raamovereenkomst voor de levering van elektrisch installatiemateriaal en toebehoren
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van elektrisch installatiemateriaal en toebehoren
Beschreibung: Deze procedure behelst de raamovereenkomst voor de levering van elektrisch installatiemateriaal en toebehoren op afroep over een periode van 4 jaar
Interne Kennung: AKD-2026/045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2026/045 - 1
Beschreibung: Deze procedure behelst de raamovereenkomst voor de levering van elektrisch installatiemateriaal en toebehoren op afroep over een periode van 4 jaar.
Interne Kennung: 1