2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa oraz serwis systemu druku rolowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz serwis systemu druku rolowego. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) dostawę systemu druku rolowego, b) dostarczenie instrukcji w języku polskim, c) przeprowadzenie instruktażu pracowników, d) świadczenie usługi serwisowej w okresie 24 miesięcy, e) zapewnienie wszystkich części, materiałów eksploatacyjnych oraz środków drukujących w okresie trwania umowy, f) wykonawca zobowiązany jest dostarczyć urządzenia w terminie 16 tygodni od daty zawarcia umowy do lokalizacji Zamawiającego PP. S.A. Dział Wydruku i Konfekcjonowania, al. Powst. Wlkp. 176, 64-920 Piła, g) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia instruktażu pracowników Zamawiającego w terminie 5 dni roboczych od daty uruchomienia systemu druku rolowego.
Interne Kennung: BZ.26.356.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) dostawę systemu druku rolowego, b) dostarczenie instrukcji w języku polskim, c) przeprowadzenie instruktażu pracowników, d) świadczenie usługi serwisowej w okresie 24 miesięcy, e) zapewnienie wszystkich części, materiałów eksploatacyjnych oraz środków drukujących w okresie trwania umowy, f) wykonawca zobowiązany jest dostarczyć urządzenia w terminie 16 tygodni od daty zawarcia umowy do lokalizacji Zamawiającego PP. S.A. Dział Wydruku i Konfekcjonowania, al. Powst. Wlkp. 176, 64-920 Piła, g) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia instruktażu pracowników Zamawiającego w terminie 5 dni roboczych od daty uruchomienia systemu druku rolowego.
Menge: 1 Stück