45573-2024 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa II etapu obwodnicy Mogilna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa II etapu obwodnicy Mogilna
Beschreibung: W zakres niniejszego zadania wchodzą w szczególności następujące elementy robót: 1) wykonanie robot ziemnych, 2) usunięcie kolizji podziemnych i naziemnych, 3) wykonanie wzmocnienia gruntów słabonośnych poprzez zabicie pali betonowych w zakresie zgodnym z projektem geologicznego wzmocnienia podłoża, 4) budowa kanalizacji deszczowej wraz z montażem wpustów ulicznych krawężnikowych na nowoprojektowanym rondzie, 5) budowa obiektów mostowych – estakada nad rzeką Panną i przepust dla rowu melioracyjnego, 6) budowa przepustów dla zwierząt z płotkami naprowadzającymi oraz ogrodzenia obustronne zabezpieczające przed migracją płazów w rejonie rzeki Panny, 7) wykonanie wzmocnionych nasypów w części odcinka, 8) wykonanie koryta pod nawierzchnię jezdni i chodników, 9) wykonanie warstw podbudowy, 10) ułożenie warstw konstrukcyjnych, 11) ułożenie ciągów pieszo-rowerowych z kostki brukowej betonowej, 12) wykonanie zjazdów indywidualnych i publicznych, 13) wykonanie poboczy, 14) wyrównanie i wyprofilowanie terenu, 15) doprowadzenie terenu przyległego do stanu pierwotnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZDW.N4.363.09.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001