45579-2024 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Lastwagen mit Fahrer – Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części
Beschreibung: Zakres i zasady wykonywania usług najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg na potrzeby RDW określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załączniki nr 5.1 – 5.6 do SWZ).
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 1
Beschreibung: Zakres i zasady wykonywania usług najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg na potrzeby RDW określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załączniki nr 5.1 – 5.6 do SWZ). Zamówienie realizowane będzie na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW Inowrocław (część 1), RDW Toruń (część 2), RDW Tuchola (część 3), RDW Wąbrzeźno (część 4 i część 5), RDW Włocławek (część 6 i część 7), RDW Żołędowo (część 8 i część 9). Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dróg i zmiany ich długości w trakcie realizacji zamówienia w wyniku ewentualnych zmian organizacyjnych, zakwalifikowania dróg innych kategorii do kategorii dróg wojewódzkich i odwrotnie, przejęcia lub oddania dróg od innych zarządców na podstawie odrębnych przepisów.
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 2
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 3
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 4
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 5
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.5
Los: LOT-0006
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 6
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.6
Los: LOT-0007
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 7
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.7
Los: LOT-0008
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 8
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.8
Los: LOT-0009
Titel: Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2024-2026 z podziałem na 9 części - część 9
Interne Kennung: O1.N4.361.01.2024 cz.9