455807-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Klantportaal ten behoeve van E-dienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKlantportaal ten behoeve van E-dienstverlening
BeschreibungHet leveren van een organisatiebreed klantportaal ten behoeve van afnemers van producten en diensten van de Provincie middels een self service portal, inclusief de integratie met back-end systemen. Het subsidieproces is de eerste dienst dat in het generieke klantportaal gerealiseerd wordt. De omvang wordt geschat op E1.400.000.
Interne KennungC2357405
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet leveren van een organisatiebreed klantportaal ten behoeve van afnemers van producten en diensten van de Provincie middels een self service portal, inclusief de integratie met back-end systemen. Het subsidieproces is de eerste dienst dat in het generieke klantportaal gerealiseerd wordt.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar, en gaat in op 6 november 2025. De Provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden driemaal voor de duur van drie jaar verlengen.