2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst verkeersregelinstallaties
Beschreibung: De gemeente Assen is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van VRI’s en de daarbij behorende werkzaamheden inclusief service- en onderhoudscontracten. €2.500.000,-
Interne Kennung: 52817-2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34996100 Ampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316212 Installation von Verkehrsampeln, 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln