2. Verfahren
Verfahren
Titel: PŘEPRAVA DŘÍVÍ 2024
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS a následné zadávání veřejných zakázek v DNS v oblasti provádění služeb pro zadavatele v oblasti přepravy dřevní hmoty a provádění souvisejících činností včetně nakládky a vykládky dříví. Dřevní hmota bude přepravována ze zadavatelem určených odvozních míst na místa vykládky. Místa vykládky budou specifikována v rámci veřejných zakázek zadávaných v DNS s uvedením názvu příjemce, železniční stanice (čísla stanice), příp. GPS souřadnicemi místa vykládky. V případě požadavku zadavatele vybraný dodavatel zajistí i vagónování dříví.
Vorherige Bekanntmachung: 490096-2020
Interne Kennung: VLS-007264-2020-1900
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung