45583-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z pełnym wyposażeniem dla OSP Nowe Wrońska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z pełnym wyposażeniem dla OSP Nowe Wrońska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z pełnym wyposażeniem dla OSP Nowe Wrońska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 Do SWZ. 2. Finansowanie przedmiotu zamówienia: współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza”, Działania 2.4: „Dostosowanie do zmian klimatu”, programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, 3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym opis techniczny oferowanego pojazdu zgodnie z treścią Załącznika nr 6 do SWZ – Techniczne wymagania dla Wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z pełnym wyposażeniem dla OSP Nowe Wrońska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 Do SWZ. 2. Finansowanie przedmiotu zamówienia: współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza”, Działania 2.4: „Dostosowanie do zmian klimatu”, programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym opis techniczny oferowanego pojazdu zgodnie z treścią Załącznika nr 6 do SWZ – Techniczne wymagania dla Wykonawcy. 4. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami, c) posiadać wyposażenie i komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne Kennung: WIR.271.4.2025