2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pracowniczych dla realizacji określonych zadań dla MZUK Sp. z o.o. w Wałbrzychu
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest usługa pracownicza polegająca na oddaniu przez Wykonawcę pracowników do wykonywania zadań związanych z realizacją usług pracowniczych dla MZUK Sp z o.o. na stanowiskach: - Pracownik Sortowni (18 osób), zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ) i Formularzem Ofertowym. 2. Zamawiający szacuje, iż liczba roboczogodzin przepracowanych w czasie realizacji zamówienia wyniesie 38 160 godzin. Zamawiający wymaga, aby personel Wykonawcy liczył 16 pracowników zatrudnionych każdego dnia pracy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu obowiązków Wykonawcy oraz zasady współpracy i wzajemnych rozliczeń Wykonawcy z Zamawiającym zawarte są w OPZ i projekcie umowy stanowiącymi załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 288986-2026
Interne Kennung: 15/ZSiZO/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia przedmiotu zamówienia z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia zakresu usług objętych zamówieniem podstawowym na warunkach określonych w projekcie umowy, tj. zwiększenie liczby godzin o 25 % (nie więcej niż 9 540) i/lub zwiększenie liczby pracowników o max 5 osoby i/lub wydłużenie terminu realizacji zamówienia max o 3 miesiące (9 936 godzin). W ramach prawa opcji Zamawiający może przedłużyć okres obowiązywania umowy maksymalnie do 90 dni. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji będzie posiadanie w budżecie środków finansowych na realizację zadania. Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji podstawowego przedmiotu umowy. Zasady skorzystania z prawa opcji opisano w projekcie umowy.