2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 8.900.011,12 zł.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 8.900.011,12 zł dla Powiatu Szczecineckiego na sfinansowanie zadań inwestycyjnych zaplanowanych do realizacji w 2026 r. a) zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany inwestycji planowanych do sfinansowania w 2026 r. z kredytu, jak i do zmiany kwoty kredytu na poszczególne zadania inwestycyjne - w związku z powyższym Zamawiający wyraża zgodę, aby zaciągnięty kredyt był kredytem obrotowym. b) termin realizacji prac inwestycyjnych zakładanych do finansowania z wnioskowanego kredytu, obejmuje czas od I kwartału do końca IV kwartału 2026 r. c) środki z kredytu przeznaczone będą na finansowanie bieżących zobowiązań i częściowo na refinansowanie wydatków już poniesionych w 2026 r., ponieważ część inwestycji jest już w trakcie realizacji. 2. Kredyt oprocentowany będzie w oparciu o WIBOR 1M plus marża banku. Wysokość oprocentowania wynikać będzie z oferty wybranego Wykonawcy, 3. Zabezpieczenie kredytu stanowić będzie weksel „in blanco” wraz z deklaracją wekslową, na których złożona zostanie kontrasygnata Skarbnika.
Interne Kennung: ZP.272.1.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001