455935-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mechanische Aufzüge – Rekonstrukce evakuačních výtahů ve FNB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce evakuačních výtahů ve FNB
BeschreibungPředmětem plnění VZ je dodávka, montáž a instalace evakuačních výtahů, konkrétně dodávka, instalace a montáž evakuačního výtahu č. 08B-A1-003 v budově č. 3, evakuačního výtahu č. 08B-A1-007 v budově č. 4, evakuačního výtahu č. 08B-A1-013 v budově č. 7 v areálu FNB v souladu s projektovou dokumentací a výkazy výměr uvedenými v příloze č. 1 ZD vč. zajištění záručního servisu těchto výtahů. Předmětem je v rámci dodávky a instalace i likvidaci původních evakuačních výtahů.
Interne KennungZ034/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416130 Mechanische Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
LosLOT-0001