2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van Aflibercept
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Perceel 1: Aflibercept (40mg/1ml) - Voorgevulde spuit geregistreerd voor volgende indicaties: 1. neovasculaire (natte) leeftijdsgebonden maculadegeneratie (LMD) 2. visusverslechtering als gevolg van macula-oedeem secundair aan retinale veneuze occlusie 3. visusverslechtering als gevolg van diabetisch macula-oedeem (DME) 4. visusverslechtering als gevolg van myope choroïdale neovascularisatie (myope CNV) Perceel 2: Aflibercept (40mg/1ml) - Voorgevulde spuit geregistreerd voor de volgende indicatie: 1. de behandeling van een oogaandoening met de naam prematuren-retinopathie (ROP) Perceel 3: Aflibercept (40mg/1ml) - Flacon Het betreft een raamovereenkomst voor 2 jaar, en is 2 maal verlengbaar met een periode van 1 jaar. De verlenging gebeurt stilzwijgend, bij niet verlenging wordt dit minimum 90 kalenderdagen voor de vervaldatum van de opdracht door de aanbestedende overheid doorgegeven.
Interne Kennung: PPP0VF-217/6109/2026/019-Jbleu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aflibercept (40mg/1ml) - Voorgevulde spuit
Beschreibung: geregistreerd voor volgende indicaties: 1. neovasculaire (natte) leeftijdsgebonden maculadegeneratie (LMD) 2. visusverslechtering als gevolg van macula-oedeem secundair aan retinale veneuze occlusie 3. visusverslechtering als gevolg van diabetisch macula-oedeem (DME) 4. visusverslechtering als gevolg van myope choroïdale neovascularisatie (myope CNV)
Interne Kennung: 2026/019-Jbleu_1
Los: LOT-0002
Beschreibung: geregistreerd voor de volgende indicatie: 1. de behandeling van een oogaandoening met de naam prematuren-retinopathie (ROP)
Interne Kennung: 2026/019-Jbleu 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Aflibercept (40mg/1ml) - Flacon
Beschreibung: Aflibercept (40mg/1ml) - Flacon
Interne Kennung: 2026/019-Jbleu_3