See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tgk-k, targoncák, kompresszor beszerzése 3 részben
Beschreibung: Ajánlatkérő a jogszabályokban meghatározott közszolgáltatói feladatainak ellátásához az alábbi tehergépjárműveket és gépeket kívánja beszerezni adásvételi szerződés keretében: 1. rész: - 1 db kombinált mosó-szívó csatornatisztító tehergépjármű, - 1 db dízelüzemű mobilkompresszor. 2. rész: - 1 db szennyvíz szippantó tehergépjármű, - 1 db vízszállító tehergépjármű, - 1 db dízelüzemű villás targonca. 3. rész: - 1 db billenőplatós és darus (KCR) tehergépjármű, - 1 db konténerszállító tehergépjármű, - 1 db gyalogkísérésű elektromos villás targonca.
Interne Kennung: EKR000478072026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Csatornatisztító tgk. és mobilkompresszor
Beschreibung: Ajánlatkérő jelen ajánlati részben a jogszabályokban meghatározott közszolgáltatói feladatainak ellátásához 1 db kombi mosó-szívó csatornatisztító tehertehergépjárművet és 1 db dízelüzemű mobilkompresszort kíván beszerezni adásvételi szerződés keretében, az alábbi főbb minőségi és funkcionális jellemzők szerint: 1 db Kombinált mosó-szívó csatornatisztító tehergépjármű: Kivitel: Merev létravázas kialakítású alváz Elől kormányzott merev tengely B tengely hajtott merev kialakítású Dízel motoros meghajtás Méretek: Tengelytáv A-B: max. 4500 mm Jármű maximális szélessége (visszapillantó tükrök nélkül): 2550 mm Hatóságilag megengedett össztömeg: min. 26.000 kg Hajtáslánc: EURO 6 környezetvédelmi besorolású, folyadékhűtéses motor Motor hengertérfogat: 10.000 cm3 - 13 000 cm3 között Motorteljesítmény minimális értéke: 320 kW Automatizált kapcsolású, mechanikus nyomatékváltó, min. 12 előremeneti és 2 hátrameneti fokozattal. Mellékhajtómű a sebességváltóra vagy a motorra szerelve, a felépítmény megfelelő működtetéséhez. Kombinált csatornatisztító felépítmény: 12 m3 -es kombinált tartály (2m3+10m3) Fix elválasztófal, vízszintes tartályosztás cső a csőben megoldás, (a hordozó alváz tengelyterheléseinek állandó eloszlásának biztosítása) hullámtörővel, a tengelyterhelés bármely üzemállapotban egyenletes legyen. Térfogatarány: 2 m3 víz, 10 m3 iszap. Vízrendszer: Tartálytérfogat 2 m3. Víznyomás min. 200 bar. Vízszállítás min. 260 liter/perc. Szívótorony: Tömlő mérete: NA 125 mm. Csatlakozó típusa: Perrot kuplung. Működtetés: hidraulikus. Forgatás jobbra, balra: min 300 ° Emelés-süllyesztés: min. 50° Toldat kitolás: min. 1.200 mm. Elérhető mélység: min. 5 m a talajszinttől, tömlőtoldással min. 12 m. 1 db Mobil kompresszor: Dízel motor. Ütésálló motorháztető. Levegő szállítás: 10,9-9,6 m3/min. Névleges üzemi nyomás: 5-10,3 bar. Motorteljesítmény: min: 86 kw. Tömeg: min. 2.100 kg. Üzemanyagtartály térfogata: min. 160 l. Hűtés: vízhűtés Kiegészítő: Utóhűtő vízleválasztó. Levegőtömlő: minimum 50 m 3/4" erősített kivitel. A részletes műszaki paramétereket és egyéb feltételeket a dokumentáció részét képező műszaki leírás tartalmazza. Nyertes ajánlattevő kizárólag a dokumentáció műszaki leírásában meghatározott műszaki követelményeknek megfelelő új, sem Magyarországon, sem külföldön még forgalomba nem helyezett, illetve használatba nem vett, hibátlan és sérülésmentes eszközöket szállíthat. A megajánlott eszközök meg kell, hogy feleljenek a magyar és az EU nemzetközi szabványoknak, előírásoknak és biztonságtechnikai követelményeknek. Nyertes ajánlattevő köteles külön ellenszolgáltatás nélkül ajánlatkérő számára az alábbi dokumentumokat a teljesítéskor átadni: - a gépjárművek törzskönyve, forgalmi engedélye - magyar nyelvű műszaki dokumentáció, - magyar nyelvű kezelési és karbantartási utasítás, - minősítő, illetve megfelelőségi dokumentumok (CE/EK megfelelőségi tanúsítványok), - garancia jegyfüzet, - szervizeléssel kapcsolatos előírások, a szerviz(ek) megnevezésével. Nyertes ajánlattevő köteles a tehergépjárművet a szerződéskötést követő 12 hónapon belül, ajánlatkérő részére forgalomba helyezett állapotban, érvényes hatósági jelzésekkel, kötelező KRESZ tartozékokkal, valamint a szükséges okmányokkal ajánlatkérő részére átadni. A nyertes ajánlattevő által megajánlott tehergépjárműnek legkésőbb a gépjármű átadásának időpontjára rendelkeznie kell a Nemzeti Közlekedési Hatóság által kiadott érvényes típusbizonyítvánnyal, vagy a Közlekedési Hatóság által kiadott egyedi forgalomba helyezési engedéllyel. A mobil kompresszor szállítási határideje is 12 hónap, ezt az eszközt értelemszerűen forgalomba helyezni nem kell. Nyertes AT-nek legalább 24 hónap teljes körű, mindennemű gyártói megkötés és a garanciális jogok sérelme nélküli jótállást kell vállalnia valamennyi szállított eszközre. A minimumként meghatározott jótállási időn felüli megajánlást ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint értékeli max. további 12 hónapig. A többletmegajánlásnak valamennyi szállítandó eszközre vonatkoznia kell. Az ajánlatnak tartalmaznia kell az üzemeltetésre vonatkozó betanítás költségét is 5 fő részére, 8 órával számolva. Nyertes ajánlattevőnek a betanítás lebonyolítását oktatási tematika, jelenléti ív és fotódokumentáció benyújtásával kell igazolnia. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46.§(3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő egyenértékű megajánlást is elfogad azzal, hogy az egyenértékűséget – kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR000478072026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144520 Abwassertankwagen, 42123000 Kompressoren
Los: LOT-0002
Titel: Szennyvíz szippantó, vízszállító és dízel targonca
Beschreibung: Ajánlatkérő jelen ajánlati részben a jogszabályokban meghatározott közszolgáltatói feladatainak ellátásához 1 db szennyvíz szippantó tehergépjárművet, 1 db vízszállító tehergépjárművet és 1 db dízelüzemű villás targoncát kíván beszerezni adásvételi szerződés keretében, az alábbi főbb minőségi és funkcionális jellemzők szerint: 1 db Szennyvíz szippantó tehergépjármű: Merev létravázas kialakítású alváz. Elöl kormányzott merev tengely. B tengely hajtott merev kialakítású. Dízel motoros meghajtás. Tengelytáv: Max. 4.200 mm. Jármű szélessége (visszapillantó tükrök nélkül): Max. 2.550 mm. Hatóságilag megengedett össztömeg: Min. 18.000 kg. Első tengely technikai teherbírása: Min. 7.500 kg. Hajtott híd technikai teherbírása: Min. 11.500 kg. EURO 6 környezetvédelmi besorolású, folyadékhűtéses. Szennyvíz szippantó felépítmény: Színe: Fülke színével azonos, fehér. A hidraulikus rendszer olajszivattyúját a sebességváltóra szerelt mellékhajtómű működtesse kardántengelyes, vagy ún. betűzhető kihajtással. Vákuumszivattyú hajtás, tartályfenék-nyitás: Az olajszivattyú biztosítja a szükséges mennyiségű és nyomású olajat a rendszer működtetéséhez. Hidraulika olajtartály: Max. 350 l. A rendszer hajtóteljesítmény igénye: Max. 45 kW. Tartály: min. 8 m3. 1 db vízszállító tehergépjármű: Merev létravázas kialakítású alváz Két merev tengely (első kormányzott, hátsó hajtott) Dízel motoros meghajtás Tengelytáv: max. 3900 mm Jármű maximális szélessége (visszapillantó tükrök nélkül): 2.550 mm Hatóságilag megengedett össztömeg: max. 15.000 kg Első tengely technikai teherbírása: min. 7.500 kg Hajtott híd technikai teherbírása: min. 11.500 kg EURO 6 környezetvédelmi besorolású, folyadékhűtéses motor Kéttengelyes, meghajtott A és B tengely, B-tengely ikerkerekes kivitelben, kapcsolható meghajtással az A-tengelyen (mechanikus). Alaphelyzetben csak a B tengely hajtott, az A-tengely nem. Utólagos átépítés nem megengedett. Motor hengertérfogat: max. 7000 cm3 Motorteljesítmény minimális értéke: 200 kW Ivóvíz szállító felépítmény: Víztartály mérete: 5m3 +/- 2% Tartály anyaga rozsdamentes acél legyen (min. KO35). A tartály anyaga és a vízrendszer szerelvényei rendelkezzenek az 5/2023. (I. 12.) Korm. rendelet szerinti (ivóvízellátásban a vízzel közvetlenül érintkező anyagokra, termékekre vonatkozóan kiállított) minősítéssel Tartály teljes felületén hőszigetelt – min. 50 mm vastag hőszigetelés, kivülről horganyzott, vagy alumínium lemezzel borítva. A felépítmény és az alváz roncsolásmentesen elválasztható kell legyen egymástól. 1 db dízelüzemű villás targonca: Teljesítmény: min. 54 KW Min. Euro 5 környezetvédelmi besorolású Első abroncsok min. 335/50-15 Hátsó abroncsok min. 255-15 Teleszkópos szabadkilátású emelőoszlop szükséges Építési magasság min. 2.800 mm Szabademelés min. 150 mm Névleges emelés min. 4.000 mm Max magasság min. 5.200 mm Alapteherbírás min. 4.900 kg Alapteherbírás em. magaságig min. 4.000 mm Teherbírás Max emelésnél min. 4.900 kg Rakomány tömegközéppontja min. 500 mm A részletes műszaki paramétereket és egyéb feltételeket a dokumentáció részét képező műszaki leírás tartalmazza. Nyertes AT kizárólag a dokumentáció műszaki leírásában meghatározott műszaki követelményeknek megfelelő új, sem Magyarországon, sem külföldön még forgalomba nem helyezett, illetve használatba nem vett, hibátlan és sérülésmentes eszközöket szállíthat. A megajánlott eszközök meg kell, hogy feleljenek a magyar és az EU nemzetközi szabványoknak, előírásoknak és biztonságtechnikai követelményeknek. Nyertes AT köteles külön ellenszolgáltatás nélkül ajánlatkérő számára az alábbi dokumentumokat a teljesítéskor átadni: - a gépjárművek törzskönyve, forgalmi engedélye - magyar nyelvű műszaki dokumentáció, - magyar nyelvű kezelési és karbantartási utasítás, - minősítő, illetve megfelelőségi dokumentumok (CE/EK megfelelőségi tanúsítványok), - garancia jegyfüzet, - szervizeléssel kapcsolatos előírások, a szerviz(ek) megnevezésével. Nyertes AT köteles a tehergépjárműveket a szerződéskötést követő 12 hónapon belül, ajánlatkérő részére forgalomba helyezett állapotban, érvényes hatósági jelzésekkel, kötelező KRESZ tartozékokkal, valamint a szükséges okmányokkal ajánlatkérő részére átadni. A nyertes AT által megajánlott tehergépjárműveknek legkésőbb a gépjármű átadásának időpontjára rendelkeznie kell a Nemzeti Közlekedési Hatóság által kiadott érvényes típusbizonyítvánnyal, vagy a Közlekedési Hatóság által kiadott egyedi forgalomba helyezési engedéllyel. A dízelüzemű villás targonca szállítási határideje is 12 hónap, ezt az eszközt forgalomba helyezni nem kell. Nyertes AT-nek legalább 24 hónap teljes körű, mindennemű gyártói megkötés és a garanciális jogok sérelme nélküli jótállást kell vállalnia valamennyi szállított eszközre. A minimumként meghatározott jótállási időn felüli megajánlást ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint értékeli max. további 12 hónapig. A többletmegajánlásnak valamennyi szállítandó eszközre vonatkoznia kell. Az ajánlatnak tartalmaznia kell az üzemeltetésre vonatkozó betanítás költségét is 5 fő részére, 8 órával számolva. Nyertes AT-nek a betanítás lebonyolítását oktatási tematika, jelenléti ív és fotódokumentáció benyújtásával kell igazolnia. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46.§(3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő egyenértékű megajánlást is elfogad azzal, hogy az egyenértékűséget – kétség esetén - az AT-nek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR000478072026/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 34144410 Schlammsaugwagen, 42415110 Gabelstapler
Los: LOT-0003
Titel: KCR és konténerszállító tgk., elektromos targonca
Beschreibung: Ajánlatkérő jelen ajánlati részben a jogszabályokban meghatározott közszolgáltatói feladatainak ellátásához 1 db billenőplatós és darus (KCR) tehertehergépjárművet, 1 db konténerszállító tehergépjárművet és 1 db gyalogkísérésű elektromos villás targoncát kíván beszerezni adásvételi szerződés keretében, az alábbi főbb minőségi és funkcionális jellemzők szerint: 1 db billenőplatós és darus (KCR) tehertehergépjármű: Kivitel Merev létravázas kialakítású alváz Elől kormányzott merev tengely Hátul hajtott merev tengely Dízel motoros meghajtás Tengelytáv: max. 4 600mm Jármű maximális szélessége (visszapillantó tükrök nélkül): max. 2.550mm Hatóságilag megengedett össztömeg: max. 19.500kg Környezetvédelmi besorolás: Euro VI A vezetővel együtt min. kétszemélyes fülke, kétajtós Felül nyitott, 3-oldalra billenő felépítmény, sík felületű acél padozat és acél padlólemezből készítve Rakodódaru felszerelése a billenő plató mögé Vezérlés vezeték nélküli proporcionális rádió-távvezérléssel 1 db konténerszállító tehergépjármű: Merev létravázas kialakítású alváz Két merev tengely (első kormányzott, hátsó hajtott) Dízel motoros meghajtás Méretek Tengelytáv: max. 4.000 mm Jármű maximális szélessége (visszapillantó tükrök nélkül): 2.550 mm Tömeg és terhelhetőségi adatok Hatóságilag megengedett össztömeg: min. 19.000 kg Szerelvény össztömeg min. 40.000 kg Első tengely technikai teherbírása: min. 8.000 kg Hajtott híd technikai teherbírása: min. 13.000 kg Hajtáslánc EURO 6 környezetvédelmi besorolású, folyadékhűtéses motor Kéttengelyes, meghajtott A és B tengely, B-tengely ikerkerekes kivitelben, kapcsolható meghajtással az A-tengelyen (mechanikus). Alaphelyzetben csak a B tengely hajtott, az A-tengely nem. Utólagos átépítés nem megengedett. Motor hengertérfogat: min.10.000 cm3 1 db gyalogkísérésű elektromos villás targonca: Teherbírás Alapteherbírás min. 2.000 kg Alapteherbírás em. magasság min. 2.600 kg Emelőoszlop Teleszkópos emelőoszlop szükséges Építési magasság min. 1.900 mm Szabademelés min. 150 mm Névleges emelés min. 2.600 mm Max magasság min. 3.200 mm Teherbírás Max emelésnél min. 2.000 kg A részletes műszaki paramétereket és egyéb feltételeket a dokumentáció részét képező műszaki leírás tartalmazza. Nyertes ajánlattevő kizárólag a dokumentáció műszaki leírásában meghatározott műszaki követelményeknek megfelelő új, sem Magyarországon, sem külföldön még forgalomba nem helyezett, illetve használatba nem vett, hibátlan és sérülésmentes eszközöket szállíthat. A megajánlott eszközök meg kell, hogy feleljenek a magyar és az EU nemzetközi szabványoknak, előírásoknak és biztonságtechnikai követelményeknek. Nyertes ajánlattevő köteles külön ellenszolgáltatás nélkül ajánlatkérő számára az alábbi dokumentumokat a teljesítéskor átadni: - a gépjárművek törzskönyve, forgalmi engedélye - magyar nyelvű műszaki dokumentáció, - magyar nyelvű kezelési és karbantartási utasítás, - minősítő, illetve megfelelőségi dokumentumok (CE/EK megfelelőségi tanúsítványok), - garancia jegyfüzet, - szervizeléssel kapcsolatos előírások, a szerviz(ek) megnevezésével. Nyertes ajánlattevő köteles a tehergépjárműveket a szerződéskötést követő 12 hónapon belül, ajánlatkérő részére forgalomba helyezett állapotban, érvényes hatósági jelzésekkel, kötelező KRESZ tartozékokkal, valamint a szükséges okmányokkal ajánlatkérő részére átadni. A nyertes ajánlattevő által megajánlott tehergépjárműveknek legkésőbb a gépjármű átadásának időpontjára rendelkeznie kell a Nemzeti Közlekedési Hatóság által kiadott érvényes típusbizonyítvánnyal, vagy a Közlekedési Hatóság által kiadott egyedi forgalomba helyezési engedéllyel. A gyalogkísérésű elektromos villás targonca szállítási határideje is 12 hónap, ezt az eszközt forgalomba helyezni értelemszerűen nem kell. Nyertes ajánlattevőnek legalább 24 hónap teljes körű, mindennemű gyártói megkötés és a garanciális jogok sérelme nélküli jótállást kell vállalnia valamennyi szállított eszközre. A minimumként meghatározott jótállási időn felüli megajánlást ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint értékeli max. további 12 hónapig. A többletmegajánlásnak valamennyi szállítandó eszközre vonatkoznia kell. Az ajánlatnak tartalmaznia kell az üzemeltetésre vonatkozó betanítás költségét is 5 fő részére, 8 órával számolva. Nyertes ajánlattevőnek a betanítás lebonyolítását oktatási tematika, jelenléti ív és fotódokumentáció benyújtásával kell igazolnia. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46.§(3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő egyenértékű megajánlást is elfogad azzal, hogy az egyenértékűséget – kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR000478072026/3