2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhouds- en herstellingswerken aan wegen 2026-2030
Beschreibung: De opdracht behelst hoofdzakelijk het uitvoeren van onderhouds-, herstellings- en aanpassingswerken aan bitumineuze wegen en aan betonwegen, fietspaden en voetpaden. Waar mogelijk kunnen deze onderhoudswerken gecombineerd worden met beperkt lokale onthardingsprojectjes. - het opbreken van verhardingen; - grondwerken; - aanleg funderingen en onderfunderingen; - het afschrapen, herprofileren en aanleggen van asfaltverhardingen; - vakherstel van rijwegen in cementbeton; - het herplaatsen en op hoogte brengen van putranden met gietijzeren deksel (bezoekschouwen, straatapparatuur); - verbeteren van de oppervlaktekenmerken van asfalt en betonverhardingen dmv fijnfrezen; - vernieuwen van de voegvulling betonverhardingen; - scheurherstel in beton en asfaltverhardingen; - het uitbreken en heraanleggen van fietspaden en voetpaden in diverse materialen; - de aanleg of herstel van kasseiverhardingen; - het plaatsen en of herstellen van boordstenen en kantopsluitingen in diverse materialen; - het plaatsen en of van hoogte brengen van straatkolken met aansluiting op riolering; - het aanbrengen van bestrijkingen en slemlagen; - ...
Interne Kennung: 2026/STAD/OWM/002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/STAD/OWM/002 - 1
Beschreibung: De opdracht behelst hoofdzakelijk het uitvoeren van onderhouds-, herstellings- en aanpassingswerken aan bitumineuze wegen en aan betonwegen, fietspaden en voetpaden. Waar mogelijk kunnen deze onderhoudswerken gecombineerd worden met beperkt lokale onthardingsprojectjes. - het opbreken van verhardingen; - grondwerken; - aanleg funderingen en onderfunderingen; - het afschrapen, herprofileren en aanleggen van asfaltverhardingen; - vakherstel van rijwegen in cementbeton; - het herplaatsen en op hoogte brengen van putranden met gietijzeren deksel (bezoekschouwen, straatapparatuur); - verbeteren van de oppervlaktekenmerken van asfalt en betonverhardingen dmv fijnfrezen; - vernieuwen van de voegvulling betonverhardingen; - scheurherstel in beton en asfaltverhardingen; - het uitbreken en heraanleggen van fietspaden en voetpaden in diverse materialen; - de aanleg of herstel van kasseiverhardingen; - het plaatsen en of herstellen van boordstenen en kantopsluitingen in diverse materialen; - het plaatsen en of van hoogte brengen van straatkolken met aansluiting op riolering; - het aanbrengen van bestrijkingen en slemlagen; - ... De initiële looptijd van de opdracht bedraagt 12 maanden en kan tot drie maal stilzwijgend verlengd worden voor een periode van telkens 12 maanden. De maximale totale looptijd bedraagt aldus 48 maanden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten