455988-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na 2 liniach komunikacyjnych na terenie Bieszczadzkiego Związku Komunikacyjnego
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na 2 liniach komunikacyjnych na terenie Bieszczadzkiego Związku Komunikacyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na 2 liniach komunikacyjnych na terenie Bieszczadzkiego Związku Komunikacyjnego: B3 Lesko – Łukawica - Załuż – Sanok B4 Ropienka – Wańkowa – Olszanica – Uherce Mineralne – Orelec – Solina – Polańczyk – Lesko
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001