2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur advies en capaciteit afdeling Risicobeheersing
Beschreibung: De VRMWB heeft voor de afdeling Risicobeheersing flexibele adviescapaciteit nodig om fluctuaties in de effectieve capaciteit op te kunnen vangen. De toekomstige inzetbehoefte kan op dit moment niet exact worden vastgesteld. Op basis van de huidige inzichten wordt de benodigde inzet geraamd op circa 800 uur per jaar. Deze raming is uitsluitend ter indicatie en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: P26-0026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie