See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług kompleksowych w zakresie: prace porządkowo–czystościowe, w tym zapewnienie transportu wew. oraz pomoc pod nadzorem personelu medycznego w opiece nad pacjentem – w strefie białej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowych w zakresie: prace porządkowo–czystościowe, w tym zapewnienie transportu wew. oraz pomoc pod nadzorem personelu medycznego w opiece nad pacjentem – w strefie białej w SP ZOZ Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie
Interne Kennung: SZP.III.240/23/26/WR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowych w zakresie: prace porządkowo–czystościowe, w tym zapewnienie transportu wew. oraz pomoc pod nadzorem personelu medycznego w opiece nad pacjentem – w strefie białej w SP ZOZ Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie.