2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa umundurowania dla pracowników ochrony
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa umundurowania dla pracownika ochrony wykonanego i ukompletowanego zgodnie z aktualną „Wojskową Dokumentacją Techniczno-Technologiczną” (dalej w treści Umowy: WDTT) oraz zgodnie z „Warunkami Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ, w ilościach zgodnie z zestawieniem zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, tj.: Zadanie 1 – dostawa munduru pracownika ochrony wzór 120/OWC/MON ilość ogółem: 3 400 kpl., ilość podstawowa 1 700 kpl., ilość w opcji 1 700 kpl. Zadanie 2- dostawa pasów pracownika ochrony wzór 954/MON ilość ogółem: 4 500 szt., ilość podstawowa 3 500 szt., ilość w opcji 1000 szt. 2. Zamawiający wymaga, aby w ramach dostawy Wykonawca wytworzył kompletny przedmiot zamówienia i dostarczył go zgodnie z wymaganiami określonymi w projektowanych postanowieniach umowy i załącznikach do nich – załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być w kategorii pierwszej, fabrycznie nowy (nieużywany), wyprodukowany w roku dostawy z produkcji realizowanej po terminie zawarcia umowy, w opakowaniu fabrycznym, bezzwrotnym. Materiały zasadnicze i dodatki krawieckie użyte do wykonania przedmiotu zamówienia nie mogą pochodzić z produkcji starszej niż z roku poprzedzającego rok dostawy przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli Rozdziału IV ust. 2 SWZ w kolumnie „Ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli Rozdziału IV ust. 2 SWZ kolumna „Ilość w opcji”. 5. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm. Zamawiający wskazuje zatem, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym normom. 6. W przypadku zaoferowania dostawy przedmiotu zamówienia, który nie jest zgodny z normami wskazanymi przez Zamawiającego w WDTT, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale IX ust. 3 pkt 3.2 SWZ, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w WDTT (art. 101 ust. 4 - 5 Ustawy Pzp).
Interne Kennung: Nr sprawy 46/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35812000 Kampfuniformen, 18425000 Gürtel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – dostawa munduru pracownika ochrony wzór 120/OWC/MON
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa umundurowania dla pracownika ochrony wykonanego i ukompletowanego zgodnie z aktualną „Wojskową Dokumentacją Techniczno-Technologiczną” (dalej w treści Umowy: WDTT) oraz zgodnie z „Warunkami Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ, w ilościach zgodnie z zestawieniem zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, tj.: Zadanie 1 – dostawa munduru pracownika ochrony wzór 120/OWC/MON ilość ogółem: 3 400 kpl., ilość podstawowa 1 700 kpl., ilość w opcji 1 700 kpl. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli Rozdziału IV ust. 2 w kolumnie „Ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli Rozdziału IV ust. 2 kolumna „Ilość w opcji”. 3. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm. Zamawiający wskazuje zatem, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym normom. 4. W przypadku zaoferowania dostawy przedmiotu zamówienia, który nie jest zgodny z normami wskazanymi przez Zamawiającego w WDTT, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale IX ust. 3 pkt 3.2 SWZ, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w WDTT (art. 101 ust. 4 - 5 Ustawy Pzp).
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35812000 Kampfuniformen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli Rozdziału IV ust. 2 w kolumnie „Ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli Rozdziału IV ust. 2 kolumna „Ilość w opcji”. 2. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy, w przypadku nieskorzystania z prawa opcji, co do zakresu niezrealizowanych dostaw określonych w tabeli Rozdziału IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. 3. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 4. Ilości przedmiotu Umowy ujęte w opcji w tabeli zawartej Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” lub „Ilości w opcji” mogą być realizowane równocześnie z ilościami w ramach zamówienia podstawowego. 5. Ilość przedmiotu zamówienia ujęta w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie „Ilość w opcji”, może być zrealizowana przez Wykonawcę po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 6. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże pisemnie lub mailem lub faxem w terminie do 29 sierpnia 2026 r.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2- dostawa pasów pracownika ochrony wzór 954/MON
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa umundurowania dla pracownika ochrony wykonanego i ukompletowanego zgodnie z aktualną „Wojskową Dokumentacją Techniczno-Technologiczną” (dalej w treści Umowy: WDTT) oraz zgodnie z „Warunkami Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WT) stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ, w ilościach zgodnie z zestawieniem zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, tj.: Zadanie 2- dostawa pasów pracownika ochrony wzór 954/MON ilość ogółem: 4 500 szt., ilość podstawowa 3 500 szt., ilość w opcji 1 000 szt. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli Rozdziału IV ust. 2 w kolumnie „Ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli Rozdziału IV ust. 2 kolumna „Ilość w opcji”. 3. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm. Zamawiający wskazuje zatem, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym normom. 4. W przypadku zaoferowania dostawy przedmiotu zamówienia, który nie jest zgodny z normami wskazanymi przez Zamawiającego w WDTT, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale IX ust. 3 pkt 3.2 SWZ, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w WDTT (art. 101 ust. 4 - 5 Ustawy Pzp).
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18425000 Gürtel