456056-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schalttafeln – Modernizace trafostanice č. 656 - Vozovna v areálu DPMP a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace trafostanice č. 656 - Vozovna v areálu DPMP a.s.
BeschreibungPředmětem zakázky je modernizace trafostanice v areálu vozovny objednatele tak, aby kromě stávajícího účelu, kterým je zajištění napájení elektrickou energií pro areál vozovny objednatele, areál příspěvkové organizace Armádní servisní a měnírnu elektřiny pro trolejbusy MR 7 vozovna, zajistila trafostanice napájení elektrickou energií též pro nabíjení trakčních akumulátorů elektrobusů, jež objednatel zamýšlí pořídit.
Interne KennungZ2026/2_TSV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
LosLOT-0002