2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba městské zeleně – ostatní údržba
Beschreibung: Předmětem plnění je katastrální územní města Rakovník v rozsahu: a) provádění údržby keřů, provádění stříhání a tvarování živých plotů, dále údržby a obnovu záhonů, trvalek, dvouletek, letniček, růží včetně zálivky a úklidu před prováděním prací a po provedení prací. b) provádění, zajištění odvozu biologicky rozložitelných odpadů (BRO) vzniklých při plnění této smlouvy při údržbě zeleně. Odvoz této složky odpadu vzniklé při údržbě zeleně zajistí dodavatel, a to na koncové zařízení k likvidaci. Cenu za dopravu si dodavatel započítá do ceny služby. c) dodavatel zajistí provádění odvozu ostatních nevyužitelných složek odpadu vzniklého při plnění a tyto zahrne do své nabídkové ceny.
Interne Kennung: P26V10000426
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001