See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pěstební práce v lesnictví 2023-2024 - souhrnné čtvrtletní 2.Q/2025 oznámení o výsledku zadávacího řízení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou obecně dostupné služby související s pěstební činností v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem, kterým jsou Lesy města Olomouce, a.s. za období 2.Q 2025
Interne Kennung: 2.Q 2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001