See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób i mienia, elektroniczne monitorowanie obiektów oraz konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych w obiektach Sądu Okręgowego w Poznaniu i Sądów Rejonowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona osób i mienia, elektroniczne monitorowanie obiektów oraz konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych Sądu Okręgowego i podległych Sądów Rejonowych: - CZĘŚĆ I obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Złotowie, Sąd Rejonowy w Chodzieży, Sąd Rejonowy w Obornikach, Sąd Okręgowy w Poznaniu XIV Zamiejscowy Wydział Cywilny w Pile oraz OZSS w Pile przy ul. Witaszka 2A - CZĘŚĆ II obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp., Sąd Rejonowy w Wolsztynie, Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu, Sąd Okręgowy w Poznaniu (konwojowanie wartości pieniężnych) oraz Sąd Okręgowy w Poznaniu XIII Zamiejscowy Wydział Cywilny w Lesznie - CZĘŚĆ III obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp., Sąd Rejonowy we Wrześni, Sąd Rejonowy w Kościanie, Sąd Rejonowy w Śremie, Sąd Rejonowy w Gostyniu, Sąd Rejonowy w Rawiczu.
Interne Kennung: ZP.261.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest wy trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ochrony osób i mienia, elektroniczne monitorowanie obiektów oraz konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych w obiektach Sądu Okręgowego w Poznaniu i Sądów Rejonowych Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona osób i mienia, elektroniczne monitorowanie obiektów oraz konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych Sądu Okręgowego i podległych Sądów Rejonowych: - CZĘŚĆ I obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Złotowie, Sąd Rejonowy w Chodzieży, Sąd Rejonowy w Obornikach, Sąd Okręgowy w Poznaniu XIV Zamiejscowy Wydział Cywilny w Pile oraz OZSS w Pile przy ul. Witaszka 2A.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia. Prawo opcji polega na zapewnieniu bezpośredniej ochrony fizycznej, realizowanej poza zakresem godzinowym określonym w opisie przedmiotu zamówienia w dni wolne od urzędowania Zamawiającego np. w przypadku wystąpienia awarii, remontów i innych czynników zewnętrznych wymagających otwarcia i ochrony fizycznej budynków na czas wykonania prac oraz w godzinach urzędowania Zamawiającego w sytuacji konieczności zapewnienia ochrony dodatkowych obiektów, które Zamawiający w trakcie trwania umowy może objąć pod administrowanie oraz na zapewnieniu usług konwojowania wartości pieniężnych i dokumentacji dla Sądów Rejonowych objętych zamówieniem z prawa opcji. Prawo opcji opisane zostało w opisie przedmiotu zamówienia – zał. nr 4 do SWZ oraz we wzorze umowy – zał. nr 5a-5c do SWZ. W niniejszym postępowaniu w zakresie wszystkich części Zamawiający przewiduje zwiększenie zakresu świadczenia usługi będącej przedmiotem zamówienia do wysokości łącznej kwoty zadeklarowanej w formularzu cenowym i ofertowym dla lokalizacji objętej prawem opcji. Tym samym rzeczywista wartość zamówienia stanowić będzie sumę wartości zamówienia podstawowego oraz zamówienia, które ewentualnie zostanie udzielone przy wykorzystaniu prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, licząc za okres od momentu uruchomienia prawa opcji. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa ochrony osób i mienia, elektroniczne monitorowanie obiektów oraz konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych w obiektach Sądu Okręgowego w Poznaniu i Sądów Rejonowych Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona osób i mienia, elektroniczne monitorowanie obiektów oraz konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych Sądu Okręgowego i podległych Sądów Rejonowych: - CZĘŚĆ II obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp., Sąd Rejonowy w Wolsztynie, Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu, Sąd Okręgowy w Poznaniu (konwojowanie wartości pieniężnych) oraz Sąd Okręgowy w Poznaniu XIII Zamiejscowy Wydział Cywilny w Lesznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: Usługa ochrony osób i mienia, elektroniczne monitorowanie obiektów oraz konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych w obiektach Sądu Okręgowego w Poznaniu i Sądów Rejonowych Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona osób i mienia, elektroniczne monitorowanie obiektów oraz konwojowanie wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych Sądu Okręgowego i podległych Sądów Rejonowych: - CZĘŚĆ III obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp., Sąd Rejonowy we Wrześni, Sąd Rejonowy w Kościanie, Sąd Rejonowy w Śremie, Sąd Rejonowy w Gostyniu, Sąd Rejonowy w Rawiczu.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III