456161-2025 - Ergebnis
Tschechien – Systemverwaltungssoftwarepaket – SÚKL VZ07/2025 - Aplikační monitoring
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSÚKL VZ07/2025 - Aplikační monitoring
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je a) dodávka licencí k softwarovému produktu na aplikační monitoring (dále také „monitoring“); b) implementace monitoringu u zadavatele zahrnující • vypracování implementačního projektu, • instalaci softwaru pro aplikační monitoring, • školení administrátorů, • vytvoření dashboardů, • vytvoření reportů, • konzultace k provozu a konfiguraci aplikačního monitoringu, • vytvoření dokumentace aplikačního monitoringu; c) poskytování služeb konzultační podpory k zajištění chodu monitoringu po dobu 5 let, a d) poskytování školících služeb k zajištění chodu monitoringu po dobu 5 let.
Interne KennungVZ07/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0002