2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkoop kavels Isabellaveld fase 2 - gemeente Vught
Beschreibung: De gemeente Vught is eigenaar van de locatie 'Voormalig Sportveld Isabellakazerne'. Deze locatie is onderdeel van het gebied Stadhouderspark en is in het omgevingsplan Stadhouderspark benoemd als deelgebied De Hagen. Het Isabellaveld is het laatst te bebouwen plangebied in het Stadhouderspark en ligt tussen de Kampdijklaan, Postweg, het spoor en de Prinsenlaan. In 2019 zijn de woningen die onderdeel uitmaken van fase 1 opgeleverd. De gemeente Vught heeft besloten om tot verkoop van fase 2 van het Isabellaveld over te gaan. Het doel is het vinden van een Exploitant die op deze locatie op korte termijn een divers woningaanbod realiseert, dat past binnen het bestuursakkoord 'Een nieuwe start - Coalitieakkoord Vught 2023-2026'. Bouwen van in totaal 44 woningen, volgens het woningbouwprogramma van de gemeente Vught (zie aanbestedingsleidraad).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure, gunning op basis van hoogste bieding.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: verkoop kavels Isabellaveld fase 2
Beschreibung: Deze aanbesteding bestaat uit één perceel: de verkoop van de kavels op Isabellaveld fase 2. Voor meer informatie, zie de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1