2. Verfahren
Verfahren
Titel: Incident Response Abonnementen
Beschreibung: De behoefte van de aanbestedende dienst om deze raamovereenkomsten af te sluiten vloeit voort uit de wettelijke taak (NIS2) welke zij krijgt. De NIS2-richtlijn verplicht bedrijven zoals aanbestedende dienst om proactief te zijn bij het identificeren, beheersen en rapporteren van cyberincidenten. De af te sluiten raamovereenkomsten dienen ervoor te zorgen dat zorgorganisaties die onder de Cyberbeveiligingswet vallen gebruik kunnen maken van de expertise van de incident response partij in het geval er bij de zorgorganisatie een cybersecurity-incident plaats vindt. Perceel 1: Beschikbaarheidscategorie A, kan voorzien in minimaal: Minimaal 10 incidenten per jaar Minimaal 1 incident tegelijkertijd Minimaal 1 gekwalificeerde medewerker per incident Perceel 2: Beschikbaarheidscategorie B, kan voorzien in minimaal: Minimaal 20 incidenten per jaar Minimaal 3 incidenten tegelijkertijd Minimaal 3 gekwalificeerde medewerkers per incident
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beschikbaarheidscategorie A
Beschreibung: Inschrijver kan voorzien in minimaal: Minimaal 10 incidenten per jaar Minimaal 1 incident tegelijkertijd Minimaal 1 gekwalificeerde medewerker per incident
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst te sluiten met twee (2) contractanten per perceel. De contractduur voor beide percelen is één (1) jaar, met een optionele eenzijdige verlenging van maximaal drie (3) keer één (1) jaar. De totale duur van de Raamovereenkomst komt daarmee op vier (4) jaar (1+1+1+1).
Los: LOT-0002
Titel: Beschikbaarheidscategorie B
Beschreibung: Inschrijver kan voorzien in minimaal: Minimaal 20 incidenten per jaar Minimaal 3 incidenten tegelijkertijd Minimaal 3 gekwalificeerde medewerkers per incident
Interne Kennung: 2