See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzavření rámcové dohody na tisk knih
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, která bude upravovat rámcové podmínky plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody podle potřeb Zadavatele a platných po dobu trvání rámcové dohody. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na dobu čtyř (4) let od 1. 8. 2022, příp. od účinnosti rámcové dohody nabude-li účinnosti později, se třemi (3) účastníky.
Interne Kennung: 22/VZ060
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
5. Los
Los: LOT-0001