2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wasserijdiensten
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst een Overeenkomst af te sluiten met een (1) Opdrachtgever die de gevraagde diensten kan leveren. De scope en omvang van de opdracht is beschreven in het Beschrijvend Document.
Interne Kennung: VRUWASD010726
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35800000 Persönliche Ausrüstung und Hilfsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende Dienst heeft het voornemen om met ingang van 1 januari 2027 (of zoveel eerder) voor een periode van 4 Jaar met de optie voor een eenzijdige verlenging van maximaal 2 x 1 Jaar een Overeenkomst af te sluiten met 1 Opdrachtnemer voor het uitvoeren van wasserijdiensten.