2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord de furnizare „ CONTROALE SI CALIBRATORI, SOLUTII SI CONSUMABILE COMPATIBIL CU E411 SI REACTIVI SI CONTROALE COMPATIBILE CU sistemul automat de electroforeza SEBIA HYDRASYS 2 SCAN
Beschreibung: Acord de furnizare„ CONTROALE SI CALIBRATORI, SOLUTII SI CONSUMABILE COMPATIBIL CU E411 SI REACTIVI SI CONTROALE COMPATIBILE CU sistemul automat de electroforeza SEBIA HYDRASYS 2 SCAN Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 ZILE Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 19595/22.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „ CONTROALE SI CALIBRATORI, SOLUTII SI CONSUMABILE COMPATIBIL CU E411
Beschreibung: CANTITATE MIN. CONTRACT SUBSECVENT/1 LUNA-, CANT. MAX. CEL MAI MARE CONTRACT. SUBSECVENT/12 LUNI- CANT. MAX. ACORD CADRU/36LUNI-
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: „ REACTIVI SI CONTROALE COMPATIBILE CU sistemul automat de electroforeza SEBIA HYDRASYS 2 SCAN.
Beschreibung: CANTITATE MIN. CONTRACT SUBSECVENT/1 LUNA, CANT. MAX. CEL MAI MARE CONTRACT. SUBSECVENT/12 LUNi; CANT. MAX. ACORD CADRU/36 LUNI-
Interne Kennung: 2