456335-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa budynku laboratoryjno - biurowego wraz z kompleksem strzelnic otwartych na potrzeby Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w ramach zadania pn.: rozbudowa laboratorium badań uzbrojenia strzeleckiego i osłon zabezpieczających na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa budynku laboratoryjno - biurowego wraz z kompleksem strzelnic otwartych na potrzeby Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w ramach zadania pn.: rozbudowa laboratorium badań uzbrojenia strzeleckiego i osłon zabezpieczających na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku laboratoryjno-biurowego wraz z kompleksem strzelnic otwartych na potrzeby Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w ramach zadania pn.: „Rozbudowa Laboratorium Badań Uzbrojenia Strzeleckiego i Osłon Zabezpieczających na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce” w zakres którego wchodzi: 1)Budowa budynku laboratoryjno - biurowego wraz z infrastrukturą techniczną zawierającą zaopatrzenie obiektu w media oraz budowa magazynu amunicji; 2)Budowa kompleksu strzelnic zewnętrznych na terenie istniejącej strzelnicy wraz z infrastrukturą technologiczną i stanowiskami badawczymi; 3)Budowa trafostacji kontenerowej SN/NN wraz z przyłączem energetycznym; 4)Wymiana nawierzchni dróg i placów przy budynku nr 73 sąsiadującym z terenem inwestycji wraz z przebudową infrastruktury podziemnej; 5)Serwis i konserwacja zainstalowanych systemów HVAC, PPOŻ. oraz systemów BEZPIECZEŃSTWA przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego robót budowlanych i instalacyjnych w zakresie budynku laboratoryjno – biurowego i magazynu amunicji. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1)Opisie Przedmiotu Zamówienia – Załącznik Nr 1 do umowy 2)Dokumentacji projektowej dla budynku laboratoryjno-biurowego wraz z kompleksem strzelnic otwartych i infrastrukturą techniczną zawierającą zaopatrzenie obiektu w media na potrzeby Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia wraz ze Specyfikacją Technicznego Wykonania i Odbioru Robót. 3)Decyzji o pozwoleniu na budowę nr 415/SAAB/2025 z dnia 27.06.2025 r.; 4)Przedmiarze robót – stanowi załącznik Nr 2 do SWZ. ( wersja pdf. ; wersja ath.) 2.1.Zamawiający ogranicza bezpośredni, nieograniczony i pełny dostęp elektroniczny do części dokumentacji postępowania – tj. n/w dokumentacji projektowej, z uwagi na poufny charakter. Niniejsza dokumentacja nie zostaje opublikowana na stronie internetowej prowadzonego postępowania (Platformie Zakupowej). Dokumentacja projektowa poufna będzie dostępna do pobrania z serwera WITU: 1) Projekt Wykonawczy; 2) Projekt Techniczny; 3) Projekt Budowlany: 4) Projekt Rozbiórki budynku nr 144; 5) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robot (STWiOR). Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do zapoznania się z w/w „dokumentacją projektową”. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną bez sprawdzenia dokumentacji poufnej – „dokumentacji projektowej”. 3. Wykonawca zainteresowany udziałem w postępowaniu jest zobowiązany zgłosić się do Zamawiającego przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. „Platformy Zakupowej” dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/witu za pomocą formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”, w celu uzyskania czasowego dostępu do „dokumentacji projektowej” objętej poufnością. Prawidłowe zgłoszenie musi zawierać dane identyfikacyjne firmy zgłaszającej - wypełnione i podpisane „Oświadczenie o zachowaniu poufności”, sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia. - Szczegółowe informacje zostały zawarte w SWZ.
Interne KennungZPR/3/26/WZ/ZOL/17/0001/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001