See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o d.m.c. do 3,5 tony
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje dostawę: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o d.m.c. do 3,5 tony Leasing operacyjny pojazdu ciężarowego typu VAN - 1 szt. Okres leasingu – 48 miesięcy Opłata wstępna – 20% wartości pojazdu Wartość wykupu 1% Stopa procentowa zmienna
Vorherige Bekanntmachung: 134315-2026
Interne Kennung: DZZ/14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001