See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przewozu dzieci i uczniów z niepełnosprawnościami do wrocławskich placówek oświatowych w podziale na 2 zadania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług w zakresie przewozu dzieci i uczniów z niepełnosprawnościami do placówek oświatowych na terenie Miasta Wrocławia oraz opieki nad nimi w czasie trwania przewozu w podziale na 2 zadania, na warunkach określonych we Wzorach umowy, stanowiących Załącznik 1a i Załącznik 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 214386-2025
Interne Kennung: KU.241/pn1_2025/JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 (zadanie nr 7a)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług, w zakresie przewozu dzieci i uczniów z niepełnosprawnościami do placówek oświatowych na terenie Miasta Wrocławia oraz opieki nad nimi w czasie trwania przewozu, na warunkach określonych we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik 1a do SWZ.
Interne Kennung: KU.241/pn1_2025/JR - Część nr 1 (zadanie nr 7a)
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 (zadanie nr 7b)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług, w zakresie przewozu dzieci i uczniów z niepełnosprawnościami do placówek oświatowych na terenie Miasta Wrocławia oraz opieki nad nimi w czasie trwania przewozu, na warunkach określonych we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik 1b do SWZ.
Interne Kennung: KU.241/pn1_2025/JR - Część nr 2 (zadanie nr 7b)