2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej obsługi serwisowej oraz nadzoru autorskiego nad systemami CGM CLININET i CGM NETRAAD
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej obsługi serwisowej oraz nadzoru autorskiego nad systemami CGM CLININET i CGM NETRAAD posiadanymi przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak