456378-2026 - Wettbewerb
Spanien – Stadtplanung – CONTRATACIÓN POR LOTES, POLO PROCEDEMENTO ABERTO MULTICRITERIO, DO SERVIZO DE REDACCIÓN DO PROXECTO DE URBANIZACIÓN E DIRECCIÓN DE OBRAS, QUE DESENVOLVEN OS PROXECTOS DE INTERESE AUTONÓMICO, DESTINADOS Á CONSTRUCIÓN DE VIVENDAS PROTEXIDAS, EN DIVERSOS ÁMBITOS DA COMUNIDADE AUTÓNOMA DE GALICIA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CONTRATACIÓN POR LOTES, POLO PROCEDEMENTO ABERTO MULTICRITERIO, DO SERVIZO DE REDACCIÓN DO PROXECTO DE URBANIZACIÓN E DIRECCIÓN DE OBRAS, QUE DESENVOLVEN OS PROXECTOS DE INTERESE AUTONÓMICO, DESTINADOS Á CONSTRUCIÓN DE VIVENDAS PROTEXIDAS, EN DIVERSOS ÁMBITOS DA COMUNIDADE AUTÓNOMA DE GALICIA
Beschreibung: A presente licitación terá por obxecto a contratación do servizo de redacción do proxecto de urbanización e os estudos de avaliación ambiental correspondente así como o servizo de dirección de obra, que desenvolven diversos proxectos de interese autonómico en diversos ámbitos, así como o apoio técnico necesario, para desenvolver solo residencial para destinalo maioritariamente a construción de vivendas protexidas, de conformidade coas condicións establecidas no Prego de Prescricións Técnicas Particulares (PPTP).
Interne Kennung: LOTES SR26-G-GALIGAL-URB-RP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Lote 1: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-1: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Santiago de Compostela
Beschreibung: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Santiago de Compostela
Interne Kennung: Lote 1: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-1
Los: LOT-0001
Titel: Lote 2: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-2: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de A Coruña
Beschreibung: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de A Coruña
Interne Kennung: Lote 2: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-2
Los: LOT-0002
Titel: Lote 3: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-3: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Arteixo
Beschreibung: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Arteixo
Interne Kennung: Lote 3: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-3
Los: LOT-0003
Titel: Lote 4: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-4: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Lugo
Beschreibung: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Lugo
Interne Kennung: Lote 4: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-4
Los: LOT-0004
Titel: Lote 5: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-5: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Ourense
Beschreibung: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Ourense
Interne Kennung: Lote 5: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-5
Los: LOT-0005
Titel: Lote 6: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-6: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Pontevedra
Beschreibung: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Pontevedra
Interne Kennung: Lote 6: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-6
Los: LOT-0006
Titel: Lote 7: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-7: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Vigo
Beschreibung: Servizo de redacción do proxecto de urbanización e dirección de obras en desenvolvemento do proxecto de interese autonómico no Concello de Vigo
Interne Kennung: Lote 7: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-7
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: LOTES SR26-G-GALIGAL-URB-RP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71410000 Urban planning services
Additional classification (cpv): 71356000 Technical services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: Lote 1: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-1
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Lote 2: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-2
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Lote 3: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-3
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Lote 4: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-4
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Lote 5: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-5
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Lote 6: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-6
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Lote 7: SR26-G-GALIGAL-URB-RP-7