2. Verfahren
Verfahren
Titel: 40.2025 Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego na potrzeby obsługi procesów transferu technologii i ochrony praw własności intelektualnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego na potrzeby obsługi procesów transferu technologii i ochrony praw własności intelektualnej. Zamówienie realizowane będzie w ramach projektu pn. Doskonalenie potencjału naukowo badawczego Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych we Wrocławiu (nr wniosku o dofinansowanie: KPOD.07.07-IW.07-0334/24) realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu do: - zarządzania i digitalizacji procesów ochrony praw własności intelektualnej, - zarządzania i digitalizacji procesów transferu technologii, - zarządzania relacjami z klientami Zamawiającego w ramach ww. procesów, wraz z jego konfiguracją na potrzeby wspierania procesów biznesowych na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, obejmujący swoim zakresem m.in.: - dostawę i konfigurację Systemu pod potrzeby Zamawiającego, - dostawę licencji, - usługę utrzymania i rozwoju Systemu, - szkolenia z obsługi i administracji Systemu dla pracowników Zamawiającego. Wdrożony system będzie stanowił bazę do dalszej rozbudowy w miarę identyfikacji i rozwoju potrzeb biznesowych Zamawiającego. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ) oraz Wymaganiach funkcjonalnych systemu (załącznik nr 3 do SWZ). Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 278511-2025
Interne Kennung: AZP.260.40.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001