456394-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Overeenkomst voor het aanstellen van een ontwerper voor de renovatie van de sporthal, gelegen op de site De Rijdt te Brakel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOvereenkomst voor het aanstellen van een ontwerper voor de renovatie van de sporthal, gelegen op de site De Rijdt te Brakel
BeschreibungDeze opdracht betreft het aanstellen van een ontwerper voor de renovatie van de sporthal, gelegen op site De Rijdt, te Brakel.
Interne KennungS-027-26-000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelS-027-26-000 - 1
Interne Kennung1