See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów infrastruktury przystankowej wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i drewna (w podziale na 5 części)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia - z podziałem na części - jest dostawa do ZTM elementów infrastruktury przystankowej
Interne Kennung: 083/2026/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928460 Straßenkegel, 34928400 Stadtmobiliar, 19520000 Kunststoffprodukte, 34913800 Schiffsanker, 45221230 Schächte, 03419100 Nutzholzerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A - Dostawa elementów infrastruktury przystankowej wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i drewna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa do ZTM elementów infrastruktury przystankowej: Część A 1) 200 dołów słupka z tablicą na 6 rozkładów jazdy (bez wkładów) 2) 100 dołów słupka z tablicą na 12 rozkładów jazdy (bez wkładów) 3) 50 gablot dociskowych do wiat "konserwatorskich" (4N) 4) 70 tablic dwustronnych pod znak D-15 do słupka przenośnego z dwoma tabliczkami z PCV 5) 20 tablic informacyjnych "DW8" 6) 10 tablic informacyjnych "DW8" w kolorze szarym 7) 50 ekspozytorów z panelem informacyjnym 8) 400 tablic dwustronnych pod znak D-15 do słupka stałego 9) 30 tablic informacyjnych "2F” 10) 50 tablic informacyjnych "3F” 11) 50 tablic informacyjnych "4F” 12) 50 tablic informacyjnych "6F” 13) 30 tablic ogłoszeniowych 470mm/425mm.
Interne Kennung: 083/2026/FZ - Część A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928460 Straßenkegel, 34928400 Stadtmobiliar
Los: LOT-0002
Titel: Część B - Dostawa elementów infrastruktury przystankowej wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i drewna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa do ZTM elementów infrastruktury przystankowej: Część B 1) 400 osłon z poliwęglanu do tablicy słupka typu "DS6" 2) 400 osłon z poliwęglanu do tablicy słupka typu "DS10" 3) 400 osłon z poliwęglanu do tablicy słupka typu "DS12" 4) 50 osłon z tworzywa typu PET do tablicy "3F", 559mm/249mm/1mm 5) 10 osłon do gabloty alu-klik 855mm/855mm/2mm (P+R Al.Krak.09) 6) 60 osłon do gabloty alu-klik 955mm/955mm/2mm 7) 10 osłon do gabloty alu-klik 1180mm/830mm/2mm (P+R Al.Krak.14) 8) 600 wkładów do tablicy słupka typu "DS6" 9) 600 wkładów do tablicy słupka typu "DS10" 10) 600 wkładów do tablicy słupka typu "DS12" 11) 50 wkładów z PCV do tablicy na wiatę typu DW8 12) 50 wkładów z PCV do tablicy na wiatę typu DW12 13) 30 wkładów z klipsami do gabloty wiaty typu "TC" 1200mm/1770mm/3m 14) 10 wkładów z przegródkami do gabloty wiaty kosmicznej 1708mm/1132 15) 30 wkładów małych do gabloty typu "B" 1230mm/615mm/4mm 16) 30 wkładów dwustronnych do ekspozytora prot. 1003mm/740mm/3mm 17) 30 wkładów dwustronnych z nadrukiem do ekspozytora prot. 1003mm/740mm/3mm 18) 40 wkładów z nadrukiem do gabloty alu-klik 840mm/840mm/2mm (P+R Al.Krak.09) 19) 40 wkładów z nadrukiem do gabloty alu-klik 945mm/945mm/2mm 20) 10 wkładów do gabloty alu-klik 1180mm/830mm/2mm (P+R Al.Krak.14) 21) 1500 tabliczek liniowych z PCV 675mm/185mm/4mm 22) 400 tabliczek z PCV pod nazwę 150mm/900mm/4mm 23) 200 tabliczek z PCV pod nazwę 210mm/900mm/4mm.
Interne Kennung: 083/2026/FZ - Część B
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0003
Titel: Część C - Dostawa elementów infrastruktury przystankowej wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i drewna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa do ZTM elementów infrastruktury przystankowej: Część C 1) 250 kotew do montażu słupka stałego 2) 15 kotew do montażu słupka stałego w kolorze szarym 3) 50 dołów słupka tupu DS0 4) 400 podpór ławki wolnostojącej (dodatkowe wzmocnienie) 5) 50 tabliczek metalowa pod nazwę 140mm/770mm/1,5mm 6) 20 tabliczek liniowych I 7) 20 tabliczek liniowych II 8) 20 tabliczek liniowych III 9) 20 tabliczek liniowych IV.
Interne Kennung: 083/2026/FZ - Część C
Haupteinstufung (cpv): 34913800 Schiffsanker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
Los: LOT-0004
Titel: Część D - Dostawa elementów infrastruktury przystankowej wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i drewna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa do ZTM elementów infrastruktury przystankowej: Część D 1) 2500 listew do ławki wolnostojącej 1300mm/60mm/40mm 2) 150 listew do ławki wiaty typu "B" 2640mm/100mm/35mm 3) 1500 listew do ławki wiaty typu "TC" 1380mm/80mm/32mm 4) 100 listew do ławki wiaty typu "B" 1350mm/100mm/35mm .
Interne Kennung: 083/2026/FZ - Część D
Haupteinstufung (cpv): 03419100 Nutzholzerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Część E - Dostawa elementów infrastruktury przystankowej wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i drewna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa do ZTM elementów infrastruktury przystankowej: Część E 1) 100 szyb 1920mm/1245mm/8mm do wiaty typu "B" 2) 10 szyb do gabloty reklamowej Plex 1230mm/1815mm/4mm 3) 50 szyb do wiaty typu "TC" 1777mm/1190mm/5mm 4) 10 szyb do wiaty typu "TC" 1350mm2040mm/8mm z wzorem ostrzegawczym (logo + kropki) 5) 20 szyb do wiaty Konserwatorskiej 1894mm/849mm/10mm (boczna).
Interne Kennung: 083/2026/FZ - Część E
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221230 Schächte