See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisk leverantörspool för bemanning sjuksköterskor
Beschreibung: Upphandling av bemanning sjuksköterskor till kommunerna Heby, Enköping, Knivsta,Tierp, Älvkarleby och Östhammar genom en dynamisk leverantörspool i enlighet med 19 kap bilaga 2 LOU
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Upphandling enligt 19 kap bilaga 2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132081:Lot:1