2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur vrachtwagens en chauffeur
Beschreibung: Opdrachtgever wil de inkoop, van het inhuren van vrachtwagens en chauffeur, middels een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het inhuren van vrachtwagens met kundige chauffeurs, die beschikbaar zijn om werkzaamheden uit te voeren voor Opdrachtgever. Het beoogde resultaat van deze aanbesteding moet zijn dat de Opdrachtgever met een kundige Opdrachtnemer een Raamovereenkomst sluit. De Opdrachtnemer voert de Opdracht probleemloos uit en stelt zich als een proactieve en flexibele partner van de Opdrachtgever op. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 250.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2025-207
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -