See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania DNA wirusa Afrykańskiego pomoru świń (ASFv)
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji kwasów nukleinowych z materiału biologicznego pochodzenia zwierzęcego
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do wykrywania materiału genetycznego wirusa grypy ptaków typu A oraz podtypów H5/H7
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do wykrywania materiału genetycznego wirusów ryb
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do wykrywania materiału genetycznego wirusa choroby niebieskiego języka (BTV)
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do wykrywania materiału genetycznego wirusa klasycznego pomoru świń (CSFV)
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów do diagnostyki chorób odkleszczowych
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do badań molekularnych bydła, ryb i kleszczy
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do izolacji materiału genetycznego z pasz do badań GMO z wykorzystaniem kolumienek krzemowych
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Część X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do izolacji automatycznej materiału genetycznego z pasz i materiałów paszowych
Interne Kennung: Część X