See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juridische content Wolters Kluwer
Beschreibung: Toegang tot online juridische content van Wolters Kluwer. Overeenkomst wordt aangegaan voor 4 jaar met optie tot verlengen van tweemaal 2 jaar. Online toegang tot de benodigde kennisbanken Wmo, juridisch en Omgevingswet.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Prijs en Kwaliteit
Beschreibung: Prijs en Kwaliteit
Interne Kennung: 1