See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Myszków oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w PSZOK-u w Myszkowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Myszków: - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oznaczone kodem: 20 03 01, - papier, opakowania z papieru i tektury oznaczonych kodami: 20 01 01, 15 01 01, - tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych oznaczonych kodami: 20 01 39, 15 01 02, - metale, opakowania z metali oznaczonych kodami: 20 01 40, 15 01 04, - szkło, opakowania ze szkła oznaczonych kodami: 20 01 02, 15 01 07, - odpady wielomateriałowe oznaczone kodami: 15 01 05, 15 01 06, - opony oznaczone kodem: 16 01 03, - popiół oznaczony kodem: ex 20 01 99, - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oznaczonych kodami: 20 01 35*, 20 01 36, - urządzenia zawierające freony: 20 01 23*, - odpady ulegające biodegradacji oraz odpady kuchenne ulegające biodegradacji oznaczone kodami: 20 01 08, 20 02 01, - odpady budowlane i rozbiórkowe oznaczone kodami: 17 01 01, 17 01 02, 17 06 04, 17 09 04, - odpady wielkogabarytowe oznaczone kodem: 20 03 07, - odzież i tekstylia oznaczone kodem: 20 01 10, 20 01 11, - baterie i akumulatory oznaczone kodami: 20 01 33*, 20 01 34, - odpady niebezpieczne, przeterminowane leki i chemikalia oznaczone kodem: 15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 25, 20 01 26*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 31*, 20 01 32. Szacunkowa masa odpadów została określona w Rozdziale III ust. 3 OPZ, natomiast w Rozdziale III ust. 2 OPZ określono okres realizacji zamówienia. Kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych będzie polegała na: 1) Poprzez zagospodarowaniu dostarczonego przez operatora wskazanego przez Zamawiającego strumienia odpadów komunalnych w procesie R12 (Wymiana odpadów w celu poddania ich któremukolwiek z procesów wymienionych w pozycji R 1 – R 11) zakończonym procesem, w wyniku którego powstaną przede wszystkim produkty, materiały lub substancje, które nie są odpadami.; we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, tj. w instalacji lub instalacjach, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia; z zastrzeżeniem zapisów rozdziału VI ust. 4 niniejszego OPZ; 2) dopuszcza się zagospodarowanie w procesie D: odpadów niebezpiecznych, przeterminowanych leków i chemikaliów, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu, substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki 3) Zamawiający dopuszcza zastosowanie art. 6 d ust. 4 pkt 5 ustawy „u.c.p.g”, tj. wskazanie podmiotu zbierającego odpady dla odpadów oznaczonych kodami: 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 10, 20 01 11, 15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 25, 20 01 26*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 31*, 20 01 32, 20 01 23* 4) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych; 5) zapewnienie Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych; 6) realizacji usług i obowiązków związanych z opisanymi powyżej usługami; - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”. 2. „odpady komunalne” należy rozumieć tak określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach dalej: „u.o. oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, dalej: „u.c.p.g”. Poza zakresem zamówienia pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub obowiązków względem innych odpadów niż odpady komunalne. Zakres odpadów komunalnych objętych przedmiotem zamówienia jak również szacunkowe ilości określono w załączniku nr 1 do niniejszego OPZ
Interne Kennung: ZP.271.31.2024.PZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Myszków: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oznaczone kodem: 20 03 01, 2) papier, opakowania z papieru i tektury oznaczonych kodami: 20 01 01, 15 01 01, 3) tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych oznaczonych kodami: 20 01 39, 15 01 02, 4) metale, opakowania z metali oznaczonych kodami: 20 01 40, 15 01 04, 5) szkło, opakowania ze szkła oznaczonych kodami: 20 01 02, 15 01 07, 6) odpady wielomateriałowe oznaczone kodami: 15 01 05, 15 01 06, 7) opony oznaczone kodem: 16 01 03, 8) popiół oznaczony kodem: ex 20 01 99, 9) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oznaczonych kodami: 20 01 35*, 20 01 36, 10) urządzenia zawierające freony: 20 01 23*, 11) odpady ulegające biodegradacji oraz odpady kuchenne ulegające biodegradacji oznaczone kodami: 20 01 08, 20 02 01, 12) odpady budowlane i rozbiórkowe oznaczone kodami: 17 01 01, 17 01 02, 17 06 04, 17 09 04, 13) odpady wielkogabarytowe oznaczone kodem: 20 03 07, 14) odzież i tekstylia oznaczone kodem: 20 01 10, 20 01 11, 15) baterie i akumulatory oznaczone kodami: 20 01 33*, 20 01 34, 16) odpady niebezpieczne, przeterminowane leki i chemikalia oznaczone kodem: 15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 25, 20 01 26*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 31*, 20 01 32. Szacunkowa masa odpadów została określona w Rozdziale III ust. 3 OPZ, natomiast w Rozdziale III ust. 2 OPZ określono okres realizacji zamówienia. Kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych będzie polegała na: 1) Poprzez zagospodarowaniu dostarczonego przez operatora wskazanego przez Zamawiającego strumienia odpadów komunalnych w procesie R12 (Wymiana odpadów w celu poddania ich któremukolwiek z procesów wymienionych w pozycji R 1 – R 11) zakończonym procesem, w wyniku którego powstaną przede wszystkim produkty, materiały lub substancje, które nie są odpadami.; we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, tj. w instalacji lub instalacjach, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia; z zastrzeżeniem zapisów rozdziału VI ust. 4 niniejszego OPZ; 2) dopuszcza się zagospodarowanie w procesie D: odpadów niebezpiecznych, przeterminowanych leków i chemikaliów, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu, substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki 3) Zamawiający dopuszcza zastosowanie art. 6 d ust. 4 pkt 5 ustawy „u.c.p.g”, tj. wskazanie podmiotu zbierającego odpady dla odpadów oznaczonych kodami: 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 10, 20 01 11, 15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 25, 20 01 26*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 31*, 20 01 32, 20 01 23* 4) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych; 5) zapewnienie Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych; 6) realizacji usług i obowiązków związanych z opisanymi powyżej usługami; - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”. 2. „odpady komunalne” należy rozumieć tak określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach dalej: „u.o. oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, dalej: „u.c.p.g”. Poza zakresem zamówienia pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub obowiązków względem innych odpadów niż odpady komunalne. Zakres odpadów komunalnych objętych przedmiotem zamówienia jak również szacunkowe ilości określono w załączniku nr 1 do niniejszego OPZ.