456490-2025 - Ergebnis
Tschechien – Holzgewinnung – Těžební práce v lesnictví 2023-2024 - souhrnné čtvrtletní 2.Q/2025 oznámení o výsledku zadávacího řízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTěžební práce v lesnictví 2023-2024 - souhrnné čtvrtletní 2.Q/2025 oznámení o výsledku zadávacího řízení
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou obecně dostupné služby související s těžební činností, tedy s výrobou dříví v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem, kterým jsou Lesy města Olomouce, a.s. za období 2.Q/2025.
Interne Kennung2.Q
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung