2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružené služby dodávky zemního plynu pro Služby Borovany s.r.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: -fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst zadavatele (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat zemní plyn, -přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění, ve znění pozdějších předpisů vyhl. č. 349/2015 Sb., o Pravidlech trhu s plynem, ve znění pozdějších předpisů a ve smyslu vyhlášek energetického regulačního úřadu ERÚ), -zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, -zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny zemního plynu. Místo plnění: Odběrná místa zemního plynu zadavatele v celkovém počtu 12 a v celkovém množství dodávky cca 4 419 MWh/rok, pro období dodávky od 01.01.2026 6:00 hod. do 1.1.2029 6:00 hod. – cca 13 258 MWh: a) maloodběr – odběrná místa v počtu 10 a v celkovém množství 2 854 MWh (tj. cca 951 MWh/rok) b) středoodběr – odběrná místa v počtu 2 a v celkovém množství 10 404 MWh (tj. cca 3 468 MWh/rok)
Interne Kennung: ZP 2026-2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001