See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI KONSERWACJI I OŚWIETLENIA ULIC, DRÓG I INNYCH OTWARTYCH TERENÓW PUBLICZNYCH NA TERENIE GMINY OLSZTYNEK
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi realizacja przez wykonawcę kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Olsztynek. 2. Wykonawca w ramach realizacji niniejszej Umowy zobowiązany będzie do podjęcia i wykonania wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na Obszarze, w tym do: 1) wykonywania Usługi Kompleksowej przy wykorzystaniu posiadanej Infrastruktury oraz Majątku Zamawiającego; 2) utrzymania posiadanej Infrastruktury wykorzystywanej do wykonywania Usługi Kompleksowej w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym świadczenie Usługi Kompleksowej o należytej jakości na zasadach ciągłych, w tym przeprowadzania napraw, remontów lub wymiany awaryjnej poszczególnych urządzeń wchodzących w skład tej Infrastruktury, w zakresie, w jakim zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wedle najlepszej profesjonalnej wiedzy Wykonawcy i ustalonych zwyczajów, jest to niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Infrastruktury; 3) utrzymania Majątku Zamawiającego wykorzystywanego do wykonywania Usługi Kompleksowej w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym świadczenie Usługi Kompleksowej o należytej jakości na zasadach ciągłych, w tym przeprowadzania napraw, wymiany awaryjnej poszczególnych urządzeń wchodzących w skład tej Infrastruktury, w zakresie, w jakim zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wedle najlepszej profesjonalnej wiedzy Wykonawcy i ustalonych zwyczajów, jest to niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Majątku Zamawiającego; 4) bieżącego monitorowania sprawności Infrastruktury; 5) zapewnienia oświetlenia w obszarze funkcjonowania Infrastruktury i Majątku Zamawiającego w porze od zmierzchu do świtu; 6) wykonania instalacji dwóch dwustanowiskowych stacji ładowania samochodów elektrycznych tj. zainstalowaniu zintegrowanej ładowarki na słupowej, stanowiącej urządzenie infrastruktury technicznej związane z potrzebami zarządzania drogami lub potrzebami ruchu drogowego. 7) Podniesienie standardów oświetlenia publicznego poprzez lokalizację zgodnie ze zgłoszonymi potrzebami i w miejscach wskazanych przez Zamawiającego oświetlenia drogowego do wartości 600.000,00 zł netto. Przed każdym podjętym działaniem Wykonawca przedłoży Zamawiającemu wycenę zadania. 8) Dostawy na wniosek Zamawiającego dekoracji świątecznych o wartości do 100 000,00 zł netto. 9) wykonania w ramach świadczonej Umowy, zgodnie ze zgłoszonymi potrzebami i w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, jednego profesjonalnego oświetlenia przejść dla pieszych na terenie Gminy Olsztynek. 10) objęcia Usługą Kompleksową Majątku Zamawiającego powstałego po zawarciu niniejszej Umowy na zasadach w niej opisanych za stosownym zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy; 11) realizacji przedmiotu Umowy z zachowaniem należytej staranności, z uwzględnieniem zawodowego charakteru prowadzonej działalności, zgodnie z postanowieniami niniejszej Umowy, powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz zasadami wiedzy technicznej, 12) zapewnienia osób posiadających wykształcenie, uprawnienia i doświadczenie niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu umowy 13) ponoszenia odpowiedzialności za szkody w mieniu lub zdrowiu osób trzecich powstałe w związku przyczynowym lub spowodowane pracami prowadzonymi przez Wykonawcę,14) opracowania i przekazania, na pisemne żądanie Zamawiającego, corocznego raportu o wykonywanych usługach kompleksowych na terenie Gminy Olsztynek.
Interne Kennung: IOS.271.1.12.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy