See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering 3 troepenverzorgingstenten t.b.v. 300 pax
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst nodigt u hierbij uit om een inschrijving te doen voor de aanbesteding met betrekking tot de levering van drie troepenverzorgingstenten. Deze troepenverzorgingstenten zullen door het Ministerie van Defensie worden ingezet tijdens operaties, zowel binnen als buiten Nederland. De troepenverzorgingstenten zullen multifunctioneel gebruikt worden, bijvoorbeeld als eetzaal, ontspanningsruimte of voor andere doeleinden. De troepenverzorgingstenten dienen een capaciteit te hebben voor 300 personen en moeten beschikken over een modulair bouwsysteem dat in verschillende configuraties kan worden opgebouwd. Hierbij is het van belang dat de benodigde transportcapaciteit en hulpmiddelen beperkt blijven. De maximale levertijd voor de levering van de drie troepenverzorgingstenten is vastgesteld op vier maanden. De hierbij gebruikte procedure is de Openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012 (AW). De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract (Mercell). Nadere informatie over het gebruik van Mercell leest u hier.
Interne Kennung: 21125608
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel: levering van reservedelen voor een periode van 10 jaar (optie voor reservedelen 10 jaar voor de optionele aanschaf 3 tenten) Optioneel: levering van 3 extra troepenverzorgingstenten