2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrachtauto met autolaadkraan
Beschreibung: Aanschaf vrachtauto met autolaadkraan Aanschaf van een vrachtauto met autolaadkraan
Interne Kennung: .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanschaf vrachtauto met autolaadkraan op basis van Beste-Prijs-kwaliteit verhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1